💜 Miluješ banánový chlebík? Tak to pro tebe máme skvělou zprávu! Naší novinku BIG Banana bread můžeš koupit ➡️tady⬅️  🤤

BIG BOY má novou vizuální identitu. Ikonický panáček ožil a zbarvil se do fialova

BIG BOY má novou vizuální identitu. Ikonický panáček ožil a zbarvil se do fialova
Popis produktu

Loni po pěti letech jsme změnili logo. Černý statický panáček ožil a společně s nápisem BIG BOY změnil barvu. Nová vizuální identita z dílny studia Netvarec sjednotila firemní komunikaci a má za cíl posunout značku do prémiového sektoru. Z malého BIG BOYe za pět let jeho existence vyrostl velký kluk, který má svůj názor a ví, co chce.

Kreativní a odvážné logo by mělo více přitáhnout pozornost

Jedním z hlavních cílů nové firemní identity bylo omlazení značky a přehodnocení priorit v logu. V původním logu vynikal obrázek panáčka na úkor názvu značky. Nové logo komunikuje především značku BIG BOY a tím ji lépe prodává, aby se jí v konkurenčním prostředí dařilo ještě víc.

“BIG BOY novým grafickým vizuálem ožívá a posouvá se dál. Nové logo, nad kterým jsme se rozhodovali rok, lépe vyjadřuje náš mindset. Už nejsme černí ani bílí, ale barevní. Chceme být hraví a dynamičtí,” říká Alex Koníček.

 

Staré vs. nové logo

Stěžejní bylo sjednotit design všech produktů

BIG BOY už není jen a pouze o ořechových krémech jako na začátku. Sortiment se rozrostl i o další výrobky jako dražované ořechy, granolu nebo lyo ovoce. Plány do budoucna jsou ještě větší. Tím jak značka rychle vyrostla a vznikla spousta nových produktů, každý vypadal trochu jinak. To značku spíš rozdělovalo, než aby ji to spojilo. Bylo zapotřebí sjednotit produktové řady a vytvořit koncept, který bude zákazníkům dobře srozumitelný.

Nedržíme se jen fialové a vanilkové, chceme být kreativnější napříč produkty. Tím, že používáme stejné písmo a ilustrace a stejný layout, tak všechno vypadá pěkně sjednoceně. Na etiketách komunikujeme hlavně logem, abychom značku co nejvíce prodali,” doplňuje Alex.

Redesign produktů

Vytvořeno21.03.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše