Tatiana Žideková: Je pro mě důležitý balanc. Cvičím, abych se mohla dobře najíst

Tatiana Žideková: Je pro mě důležitý balanc. Cvičím, abych se mohla dobře najíst
Popis produktu

Tatiana Žideková je v současné době žhavou influencerkou v Čechách a na Slovensku. Vášnivá cvičitelka, milovnice módy a maminka malé Vanesky sdílí na Instagramu momenty ze svého života a inspiruje každý den tisíce lidí.

Táňo, jaké byly tvoje začátky na Instagramu? Jak se ti podařilo nasbírat přes 200 tisíc followers?
Vždycky mě bavila móda. Když jsem zakládala svůj profil, pracovala jsem jako manažerka v obchodě s oblečením a každý den jsem tvořila kreativní outfity, které jsem sdílela na Instagramu. Měla jsem štěstí, že v té době ještě nebyla tak velká konkurence jako dnes a účty rychle rostly. Instagram se stal postupně přirozenou součástí mého života. Začala jsem sdílet, jak cvičím a další momenty ze svého soukromí. Vznikla taková všehochuť, kde si každá žena může najít to, co ji baví.

Spoustu holek inspiruješ nejen módními příspěvky, ale i svým nadšením ke cvičení. Jak jsi se k němu dostala?
Ke sportu jsem byla vedená od malička, dělala jsem gymnastiku, jezdectví a volejbal. K posilování jsem se dostala až před pár lety díky sázce s kámoškama. Začaly jsme přibírat na váze a žádné se to nelíbilo. Vsadily jsme se, že když neshodíme do měsíce dvě kila, ostříháme se nakrátko. Všechny jsme se snažily a chodily cvičit. Holky po měsíci skončily a mě to drží dodnes. Cvičení miluju, je to moje vášeň.

 


Říkáš o sobě, že jsi velká milovnice jídla. Jak se stravuješ? Držíš nějaké diety?
Na diety mě neužije. Vlastně jsem začala cvičit kvůli tomu, abych se mohla dobře najíst, protože miluju jídlo. V životě jsem si nepočítala kalorie. Nejsem úplně ten typ, který kvůli postavě bude jíst jen saláty. Pro mě je velmi důležitý balanc. Když si dám zdravou snídani a oběd, nemám problém na večeři zhřešit. No a žádný den nevynechám něco sladkého. Poslední dobou si ujíždím na vašich malinách a oříškách v čokoládě. Bez sladkého bych nedokázala žít.

Jak jsi se vlastně o BIG BOYi dozvěděla?
BIG BOYe jsem poprvé zaregistrovala na Instagramu Kamči (Kamily Šikl), která vaše dobroty prezentuje tak, že mi před telefonem tekly sliny. Ořechová másla miluju, takže když jste mě oslovili, byla jsem moc ráda, že je budu moct vyzkoušet.

 

Pochutnáváš si na BIG BOYi výjimečně nebo je součástí tvého běžného jídelníčku?
U nás je BIG BOY na denním pořádku. Ráno si dávám do kaše lyo ovoce, granolu a ořechová másla. No a večer většinou neodolám a mlsám sladké. Zatímco si Michal nosí do postele chipsy, já si ujíždím na malinách a preclíkách v čokoládě. Ty jsou hned pryč. Vaneska miluje lyo ovoce. Jakmile je doma, tak říká: “Maminko maliny,” a už si je bere a odchází. Ty hned jak přijdou, tak zase odejdou.

Je pro tebe důležité, co jíš? Sleduješ složení na etiketách?
Pro mě je nejdůležitější chuť, obaly nestuduju, i když bych asi měla. Ale ráda podporuju značky jako BIG BOY, u kterých vím, že si zakládají na kvalitním složení bez chemie. Nedávno jsem vyzkoušela vaše ořechy obalené v čokoládě s lyofilizovaným prachem, to je úplná fantazie.

Vytvořeno18.02.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše