5 důvodů, proč být #peanutbutterlover

5 důvodů, proč být #peanutbutterlover
Popis produktu

#1 Bílkoviny a vláknina

Arašídy a tedy i arašídové máslo díky vysokému obsahu bílkovin a vlákniny dodávají pocit nasycení, v přiměřeném množství vám tak pomáhají hubnout. Obsahují navíc mononenasycené neboli tzv. “hodné” tuky, které pomáhají vstřebávání důležitých vitamínů.

#2 Živiny

Arašídy jsou bohaté na vitamíny niacin, kyselinu listovou, thiamin, riboflavin, vitamin B6 a vitamin E, ale také na minerály, jako jsou horčík, draslík. zinek, železo, mangan a selen.

#3 Zdraví

Studie potvrdili, že pokud jíte arašídy 5x denně v malém množství, snižujete tím riziko srdečního onemocnění, onemocnění žlučníku a vzniku cukrovky. Arašídy jsou dokonce zahrnuté v dietním plánu “DASH”, který pomáhá snižovat krevní tlak. Arašídy také pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

#4 Paměť

Arašídy zlepšují paměť. Je to způsobeno přítomností niacinu a resveratrolu, který zlepšuje průtok krve do mozku a také má silné antioxidační schopnosti. Není náhoda, že se říká “máš paměť jako slon” - sloni totiž také milují arašídy!

#5 Spokojené chuťové buňky

Arašídové máslo miluje celá Amerika a my tomu úplně rozumíme. Ale víte, co je ještě lepší než samotné arašídové máslo? Arašídové máslo a čokoláda. Arašídové máslo a čokoláda bez cukru = mlsání bez výčitek.

V Big Boy Butter pro vás proto vyrábíme Grand Zero arašídové krémy  bez cukru- abyste si mohli užívat všechny benefity arašídového másla a čokolády v jednom. Bez výčitek. Ale pozor - ochutnáš a zamiluješ se. #peanutbutterlover

Vytvořeno06.10.2020
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše