SLAVÍME 9. NAROZENINY! 🎉 Oslav s námi – dáme ti 9% slevu na úplně vše a dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč! Mrkni třeba na naši luxusní novinku BIG KING WHITE. 👑 

BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy a mlékem 220g

BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy a mlékem 220g
Běžná cena s DPH 299 Kč 272 Kč 272 Kč /ks s DPH
To chci0
Skladem
Přepravní společností:pátek 4.7.
Trvanlivost12 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným
Že král musí být jen čokoládový? Kdepak! Big King White je jeho slavný bratříček, který místo kakaa oblékl mléčný plášť a vtrhl do království s lískovými oříšky, mléčnou jemností a pořádnou dávkou karamelu. Stejně krémový, stejně mazlivý, jen tentokrát bez kakaa. Ale pozor – o chuťovou korunu rozhodně nepřišel! Nebezpečně návykový. Na toast, do kaše… anebo rovnou na lžičku. My se neptáme.
BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy a mlékem 220g
BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy a mlékem 220g
BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy a mlékem 220g
-9 %
Popis produktu

V každém království je jen jeden Big King… ale tenhle si řekl, že kakao není všechno. Oblékl si modrý plášť a  přihodil pořádnou hrst lískových oříšků, nechal se jemně pohladit mlékem a decentně polaskat karamelem. A výsledek? Krém, kterému padneš k nohám.

Big King White je bratříček slavného Big Kinga s kakaem, ale jde si svou cestou. Žádné tmavé tóny, žádné kakao. Tady vládne krémová lehkost, sametová struktura a sladkost, která tě obejme při každém soustu. Oříšky? Pražené do zlatova, přímo z Itálie. Mléko? Jemné, hebké, co se rozplývá na jazyku. A karamel? Ten tu není jen na okrasu – je to sladký šepot, co dělá z každé lžičky malý zážitek.

Tahle koruna sedí komukoliv – milovníkům snídaňových toastů, kaší, palačinek, i těm, kteří krémy zásadně vyjídají po večerech přímo ze skleničky. A víš co? My jsme s tím úplně v pohodě. Big Boy® krémy si totiž užíváš tak, jak chceš ty.

Big King White – když kakao odloží korunu a zazáří mléčnou jemností.

 

BIG BOY® Big King White - Krém s lískovými ořechy s mlékem a karamelem 220g

Sladký krém s lískovými ořechy s příchutí mléka a karamelu, se sladidlem

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota: 2259 kJ / 543 kcal
Tuky: 35 g  - z toho nasycené mastné kyseliny: 6,7 g
Sacharidy:  43 g- z toho cukry: 37 g
Vláknina: 3,7 g 
Bílkoviny: 13 g
Sůl: 0,22 g
 
Složení:
Lískové ořechy
pražené (Itálie) 41,6 %, třtinový cukr, krém s příchutí mléka se sladidlem (směs rostlinných tuků a olejů: slunečnicový olej, kokosový olej, kakaové máslo, olej světlice barvířské, sladidlo: maltitol, syrovátková směs, sušené odstředěné mléko, slunečnicový lecitin, vanilin), mléko sušené odstředěné 10,01 %, karamel se solí 10 % (cukr, smetana, jedlá sůl). Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů a arašídů.

  
Skladování:
Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců
 
Použití:
Před konzumací promíchejte. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

KategorieOřechové krémy, medy a džemy
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše

Vážení zákazníci,
máme pro Vás novinku! Pokud objednáváte na Slovensko, do Německa nebo Rakouska, prosíme vyberte zemi dodání níže*.
*Váš výběr se automaticky uloží.

Příjemné nakupování! 💜