Milí zákaznící, děkujeme vám, že jste nás zavalili objednávkami a omlouváme se za možné prodlení v doručení vašich mlsných balíčků.  💜

BIG BOY slaví úžasných 8 let!

BIG BOY slaví úžasných 8 let!
Popis produktu

Že je šťastná jenom sedmička? Nesouhlasíme!

Sfoukáváme osm svíček na našem narozeninovém dortu a ohlížíme se zpátky na tu ohromnou cestu plnou nových chutí, technologických inovací a obrovské vděčnosti. Už od založení společnosti v roce 2016 se věnujeme vytváření těch nejjemnějších ořechových krémů s použitím jedině nejkvalitnějších surovin, a přinášíme tak radost do vašich špajzek a šuplíků. Červenec je měsíc, kdy oslavujeme všechny naše úspěchy (ale i neúspěchy, protože ty nás pokaždé posunuly ještě dál), a chceme sdílet lásku ke všemu mňamóznímu s našimi věrnými zákazníky. I Tobě patří velké díky za tu neochvějnou podporu. Za to, že jsi tady s námi!

Když jsme se pouštěli do poslání vyrábět lahodné, zdravé a vysoce kvalitní krémy z mletých ořechů, vášeň pro skvělou chuť a kvalitu řídila už od prvního dne každý krok naší cesty. Po 8 letech je výsledkem široká řada produktů, na které jsme neuvěřitelně hrdí. Od bohaté, jemné textury našich krémů až po nejnovější produkty značky ONE LIFE, která nabízí doplňky stravy, vždycky jsme pro vás chtěli jen to nejlepší!

Důležité milníky:

Inovace v příchutích: Neustále rozšiřujeme naše produktové řady a představili jsme ti jedinečné a vzrušující příchutě, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Naše originální kombinace, jako je třeba kešu krém s příchutí banana bread nebo mandlovo-kokosový krém s malinami, se rychle stávají novými oblíbenci ve vašich domácnostech.

Závazek kvality: Kvalita byla vždycky naší nejvyšší prioritou. Vybíráme pro tebe ty nejlepší ingredience z celého světa, abychom zajistili, že každá sklenice pomazánky BIG BOY je důkazem dokonalosti.

Udržitelnost nám není lhostejná: V průběhu let jsme zavedli nejrůznější udržitelné postupy do našich procesů získávání zdrojů i výroby, čímž jsme se snažili snížit ekologickou stopu. Krémy točíme výhradně do recyklovatelných sklenic a zavedli jsme množství eko variant obalů pro různé produkty.

Najdeš nás (skoro) všude: Jsme nejen ve Štěrboholích, kde máme továrnu na všechny dobroty a kam si chodíš vyzvednout objednávky. Díky našemu skvělému obchodnímu týmu se nám podařilo rozšířit do nejrůznějších obchůdků pro mlsouny, zmrzlinárny Puro a nově nás také najdeš ve stálé nabídce v Tesco prodejnách po celé České republice!

Srdečně ti děkujeme za tvou přízeň!

Náš úspěch za posledních osm let by nebyl možný bez tebe, našeho věrného strávníka, který ví, co je dobré! (Máš fakt super vkus, mimochodem! ;). Vaše hromadná láska k našim výrobkům i pozitivní zpětná vazba nás motivuje k tomu dodržet všechny naše sliby i v dalších letech, a přinést vám další novinky, po kterých se budete olizovat až za ušima! Jsme hluboce vděční za tvou důvěru a podporu a těšíme se, že spolu zůsaneme i nadále se stejnou vášní a odhodláním!

Oslav s námi 8. narozeniny BIG BOYe 8% slevou a dopravou jen za 8 Kč!

Protože chceme všem fanouškům BIG BOYe poděkovat, připravili jsme exkluzivní výroční slevu na všechny naše produkty, která potrvá po celý narozeninový měsíc červenec 2024! Tak nezahálej, mrkni na náš e-shop www.bigboy.cz a něco si vyber, protože jak víš, oslavy bohužel netrvají věčně!

Díky moc, že jsi součástí rodiny BIG BOY!

Tak na další roky plné božských krémů a společných chvil plných chutnávání ze lžičky!

Tvůj BIG BOY

Vytvořeno01.07.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše