Degustační set Big Boy = 12 x 25 g senzačních příchutí

Co takhle posunout snídani nebo svačinku o kousek dál? Obohať si každé ráno novým Big Boyem, objev, co ti chutná, a rozjeď to na maximum. Zdravou dávku energie najdeš v každém z dvanácti máslíček, které jsme zabalili do vychytaného Degustačního setu. Tomu nejde odolat!

Neomezuj se na průměr a začni den přesně podle svých přestav

Dvanáct senzačních máslíček, které jsme vyrobili z těch nejlepších ingrediencí, se rozplývají na jazyku stejně jako se budeš rozplývat ty nad jejich božskou chutí. Dopřej si ráno White Brownie, Jarmillku nebo Grand Zero a přidej si je do své oblíbené snídaně, třeba do kaše, granoly nebo na lívance.

Objev inspiraci na chuť vesmírnou v našich receptech.

Ideální porce potěšení na cesty

Dochází ti během dne energie, ale nemáš čas shánět zdravou svačinku? Stylová minisklenička se vejde do kabelky, batohu i kapsy od saka, takže si svého Big Boye můžeš dát kdykoli a kdekoli. Stačí mít u sebe lžičku!

Degustační set jako dárek

Sháníš dárek pro rodinu nebo kamaráda? Nevíš, co dát kolegovi k narozeninám? Degustačním setem Big Boy rozhodně nic nezkazíš. Naopak! Na prvotřídních ořechových krémech si všichni rádi pochutnají. Vychytaná dárková krabička má vzadu nožičku, aby s ji mohli vystavit v kuchyni, pracovně nebo třeba v kanceláři a mlsat kdykoli se jim zachce. Tenhle dáreček vykouzlí úsměv na tváři každému gurmánovi. Snad tvoji kámoši nemají alergii na dobroty…

Proč jsou některá máslíčka bez etikety?

Možná tě zarazilo, že jsou některé skleničky označené etiketou a jiné ne. Rozhodli jsme se, že dáme přednost šetrnosti před estetikou. Projeli jsme naše sklady a použili jen ty etikety, které jsme našli. Zbylé skleničky, jsme nechali čisté. A jak poznáš, na jakém máslíčku si zrovna ujíždíš? Jednoduše. Na každém víčku najdeš kód, který označuje druh krému. Vysvětlivky najdeš vzadu na krabičce, dole v tomto článku nebo na webu po rozkliknutí Popisu produktu.

Které krémy najdeš v Degustačním setu?

12 x 25 g:

 1. Slaný karamel (kód na víčku: SKA)
 2. Slaný karamel GOLD (kód na víčku: SKG)
 3. White Brownie (kód na víčku: WBR)
 4. Jarmilla (kód na víčku: JAR)
 5. Caramel Latte (kód na víčku: CLA)
 6. Vanila - Kokos  (kód na víčku: TVK)
 7. Pistáciový krém  (kód na víčku: PIK)
 8. Grand Zero s bílou čokoládou (kód na víčku: GZB)
 9. Grand Zero s kokosem a bílou čokoládou (kód na víčku: GZK)
 10. Grand Zero s mléčnou čokoládou (kód na víčku: GZM)
 11. Lískoořechový krém s mléčnou čokoládou a proteinem (kód na víčku: TLP)
 12. Malinový cheesecake (kód na víčku: TMC)

Přejeme ti 12 krát dobrou chuť!

Degustační set Big Boy = 12 x 25 g senzačních příchutí
Vytvořeno27.09.2021