Dejte našim dózám druhou šanci a najděte pro ně nové využití!

Dejte našim dózám druhou šanci a najděte pro ně nové využití!
Popis produktu

Udržitelnost a ekologie jsou témata, která v Big Boyi skloňujeme dnes a denně. Neustále se snažíme snižovat jejich dopad na životní prostředí. Naším cílem je přiblížit se ideálu, ale není to lehké. Jednou z velkých výzev jsou i naše skleněné a plastové dózy.

Rádi bychom minimalizovali množství odpadu vyhozeného do koše, proto jsou naše obaly recyklovatelné. Dózy jsou opatřeny papírovou etiketou, která jejich recyklovatelnost neovlivňuje.

Big Boy obaly můžete znovu použít!

Proč ale znovu drtit sklenice a tavit plast na výrobu obalů, které již existují a jsou naprosto funkční? Každá recyklace produkuje další odpad, spotřebovává energie a vznikají emise. Druhotné použití obalů je více ekonomické i ekologické. Proto jsme při výběru obalů pro naše produkty hleděli nejen na jejich praktičnost, ale i vzhled. Chtěli jsme, aby se dobře vyjímaly na kuchyňské lince.

Plastové dózy s plastovými víčky jsou vyrobené z materiálu určeného pro potravinářské použití. Jejich hlavní výhodou je nízká váha a dobrá odolnost. Prodáváme v nich lyofilizované ovoce, granolu nebo 1000 g ořechové krémy. Když spotřebujete obsah, jsou obaly snadno znovu použitelné. Skvěle se hodí k uskladnění potravin.

Skleněné dózy s kovovými víčky používáme na všechny ořechové krémy o objemu 250 a 550 g. Tyto sklenice jsou šikovné a jsou perfektní například na zavařování nebo uchování potravin v lednici či ve spíži.

Etikety pryč! Lepidlo rozpustí jen teplá voda

Znáte to, když etikety drží jak přibité a vy rudnete vzteky, když se jich nemůžete ani za boha zbavit? To se vám s našimi dózami nestane! Už je nebudete muset drhnout kuchyňskou houbičkou ani škrábat nožem. Používáme speciální lepidlo rozpustné pouze v teplé vodě. Čištění sklenic a plastových dóz je díky němu snadné a rychlé. Ponoříte sklenici nebo plastovou dózu do teplé vody a během minutky etiketu sloupnete. Na obalu nezůstane žádné zbylé lepidlo.

 

Vytvořeno25.08.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše