Iveta Boháčková: Každý úkol beru jako novou challenge

Iveta Boháčková: Každý úkol beru jako novou challenge
Popis produktu

 

Působila ve velkých společnostech jako nákupčí a digital merchandising specialist, přestože původně vystudovala hotelovku. Dnes je Ivet především maminkou dvouletého chlapečka a nepostradatelnou IT podporou v Big Boyi.

Jak jsi se o Big Boyi dozvěděla?

O Big Boyi vím od jeho úplného počátku, protože Alex je můj dlouholetý kamarád. Byla jsem u toho, když o projektu přemýšlel a posléze ho rozjížděl. Znala jsem první provozovny a lidi, kteří tam pomáhali. Tou dobou jsem pracovala pro jiné firmy a vše sledovala jen zpovzdálí. Dneska jsem ráda, že se můžu na úspěchu Big Boye sama podílet.  

Čím to je, že Big Boy uspěl a stal se z něj nadějný startup?

Myslím, že Alex našel mezírku na trhu, kam se vešel, a dokázal víc než ostatní. Jeho hlavní devízou je bezprostřednost a nadšení, se kterými do věcí jde. Rád komunikuje, sdílí a umí prodat, což jsou velmi důležité vlastnosti pro byznys. A má čuch na nové trendy. To jsou určitě jeho hlavní výhody. 

Kudy vedla tvoje cesta do firmy?

Byla jsem na rodičovské a sháněla práci na částečný úvazek. Zeptala jsem se Alexe, jestli by nepotřeboval pomoct a ono to klaplo. Ze začátku jsem se věnovala spíš administrativě, fakturaci a ad hoc úkolům, které byly potřeba vyřídit. Až postupně jsem se dostala k technologiím, a to díky Mírovi, mému tehdejšímu šéfovi. On vycítil, že jsem IT člověk, a začal mě do toho vtahovat. IT a technika obecně jsou obory, ve kterých se cítím jako doma. I když nejsem žádný profík. 

Jaké byly tvoje začátky? Co bylo pro tebe nejtěžší?

Začátky byly rozpačité asi jako všude jinde. Tím, že pracuju převážně z domova, mi počáteční seznamování se s kolegy trvalo déle. Často jsem si psala nebo telefonovala s lidmi, které jsem nikdy neviděla. Postupně si všechno krásně posedalo, rozkoukala jsem se a teď už to šlape jako hodinky.   

Co vše ses za tu dobu naučila?

Práce z domova s malým dítětem mě naučila především dobře plánovat a pracovat samostatně. Co se týká IT, poznala jsem spoustu programů a postupů. Jsou to pro mě nově nabrané zkušenosti, za které jsem hrozně ráda. 

Na čem konkrétně teď pracuješ? Na co se můžeme těšit?

V poslední době jsme hodně makali na přípravě nového webu. Mám z něj obrovskou radost! Zákazníci se nemusí bát, stále je to náš Big Boy jen hezčí, hravější a přehlednější. Soustředili jsme se taky na jeho optimalizaci pro mobilní telefony. Další novinkou je elektronická kartička Family Fan Card pro chytré telefony, která přináší našim fanouškům spoustu zajímavých výhod.  

Co máš na své práci nejraději?

Asi to, že je různorodá. Ta komplexnost je opravdu veliká, každý den se potkávám s něčím jiným. Typicky sedám k počítači s nějakým plánem, ale do toho mi přichází dotazy od kolegů, takže se věnuju úplně jiným věcem, něž jsem původně chtěla. A takhle to je každý den dokola.   

Baví tě překonávat složitosti? Jak se k nim stavíš?

Jo, já vlastně každý problém nebo úkol beru jako challenge. Strašně ráda se učím novým věcem a sbírám zkušenosti. Jednak mě to posouvá dál, a taky mám velkou radost, když se to povede a mají z toho radost i ostatní. To mě nabíjí.  

S jakými nejtěžšími překážkami se při zavádění inovací potkáváš?

Nejsložitější je implementace po technické stránce. Ze začátku musíme vybrat optimální řešení, vymyslet, jak ho propojit s našimi programy, zajistit přístupy a podobně. Jakmile je tohle všechno připraveno, tak se to začne rýsovat. 

Co máš na Big Boyi ráda? 

Mám ráda jeho atmosféru. Big Boy je mladá dynamická firma s kamarádskou atmosférou. Jsou tady skvělí lidi, kteří jsou zapálení pro věc a těší je, co jsme společně dokázali. Sice jsme každý jiný, ale vzájemně se dobře doplňujeme. 

U čeho si v době volna nejvíc odpočineš? Z čeho načerpáš energii?

Nejvíc mě dobíjí čas s rodinou. Ti jsou pro mě vším. A když si potřebuji odpočinout i od nich, ráda proležím celý den u nějakého seriálu nebo filmu na Netflixu. Večer nesmí chybět vínko s kamarádkami.  

A jakého Big Boye si k tomu Netflixu otevřeš?

Můj dlouholetý favorit byl Flamingo, ale toho už bohužel nevyrábíme. Takže bych si dala Slaný karamel, nebo Grand Zero s bílou čokoládou. Jen tak na lžičku... 

Vytvořeno22.09.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies