Jak se rodí nové krémy BIG BOY

Výroba ořechových másel
Popis produktu

Po prvním ochutnání je jasné, že v BIG BOYi nevyrábíme žádná průměrná ořechová máslíčka, ale poctivé krémy s dokonalou chutí a konzistencí. Nastal čas přiznat barvu a podělit se s tebou, jak to děláme. Pojď se s námi mrknout, jak to probíhá, když se rodí nový BIG BOY.

Co jsou ořechová másla a ořechové krémy
Proč je kvalita surovin tak důležitá
Jak se nové ořechové krémy vyvíjí a vyrábí
Jak vznikají krémy ve spolupráci s influencery

Ořechová másla ≠ ořechové krémy
Pojďme si na začátek něco vyjasnit, ořechová másla nejsou to samé jako ořechové krémy. Tyhle dva pojmy se často zaměňují, ale neznamenají totéž. Označení ořechové máslo se smí používat jen pro pastu vyrobenou 100% z ořechů, kdežto ořechové krémy mohou obsahovat i jiné přísady jako třeba čokoládu, mrazem sušené ovoce, přírodní aroma či koření, případně cukr nebo sladilo.

Proč nevyrábíme krémy za stovku aneb Na kvalitu jsme psi a kompromisy dělat nebudeme
Ačkoli v mnoha směrech rádi překračujeme hranice a vystrkujme růžky, jsou věci, přes které u nás nejede vlak. Jednou z nich jsou vysoce kvalitní suroviny. Do BIG BOY krémů používáme jen ty nejlepší z nejlepších, žádné náhražky ani vyřazené zmetky. A jak už to tak bývá za extra kvalitu se platí a proto i ceny našich krémů musí logicky odpovídat vyšším nákladům. Ošizené krémy se můžou jít zahrabat, s námi si užiješ kvalitu na maximum. To hned pochopíš, jakmile poprvé olízneš lžičku.

Vyrábíme jen takové krémy, jaké chceme sami jíst.
Másla a krémy, které najdeš na našem eshopu si vyvíjíme sami. Inspiraci sbíráme všude kolem nás a častokrát i od vás másloholiků. Náš vývojový tým má neustále oči a chuťové pohárky otevřené, jakmile ho nějaký nápad nadchne, vrhne se do přípravy vzorků, které s velkou oblibou všichni testujme. Zpravidla trvá několik měsíců, než se testovaný produkt začne prodávat. Vzorky necháváme několik týdnů odležet, abychom věděli, jak se másla a krémy chovají v čase. S finální chutí, vůní i konzistencí musíme být maximálně spoko.

Nebojíme se říkat NE
NE palmovému tuku,
NE umělým náhražkám, emulgátorům a dochucovadlům,
NE konzervantům.

BIG BOY ZBLÍZKA

  • Skromní při výběru surovin rozhodně nejsme, naopak! Kompromisy neděláme a používáme pouze nejkvalitnější na sucho pražené oříšky z celého světa.
  • Rádi vystrkujeme růžky, experimentujeme a neustále vyvíjíme nové příchutě.
  • Dokonalost konzistence nenaháníme umělými přísadami, ale sázíme na moderní technologie a unikátní proces výroby.
  • Ořechy obsahují nálož zdravých tuků, kvalitních bílkovin a vlákniny a ty nechceme zničit, proto si potrpíme na šetrné zpracování za minimálních teplot.
  • Oříšky meleme v České republice, všechno dělají naše český zlatý ručičky.
  • Produkce probíhá výlučně po malých výrobních dávkách, abychom zaručili maximální čerstvost produktu.
  • Používáme speciální mlýn, který oříšky zpracovává déle a výsledná konzistence je sametově jemná. Vše musí být krásně hladké a voňavé.
  • Na detailech nám záleží. Proto vše ladíme a kontrolujme, než od nás odejde. Chceme, aby každé máslo chutnalo, jakoby by bylo naše poslední.
  • BIG BOY to je vývoj, nekompromisní kvalita a inovativní receptury a hlavně láska na první ochutnání.

A jak je to s těmi inflůencry?
Produkty, které nesou jméno nějakého influencera/influencerky vznikají velmi podobně jako všechny ostatní výrobky. V BIG BOYi vymyslíme recepturu a připravíme vzorečky, které influecerům předkládáme a oni je připomínkují. Mají poslední slovo při schvalování finální chutě a vzhledu, aby odpovídaly jejich představám a influenceři s nimi byli spojení. Nicméně pořád se jedná o BIG BOY produkty, které si sami vyrábíme, a do kterých vkládáme svoje zkušenosti, know-how a v neposlední řadě i finance.

Nic se u nás dlouho neohřeje
Abychom si udrželi vysokou kvalitu výsledného produktu, suroviny zpracováváme v řádu dnů a hotové výrobky okamžitě expedujeme. Potrpíme si na jejich čerstvosti, která je hlavním předpokladem prvotřídní kvality našich výrobků.

BIG BOY roste a posouvá se dál
Výroba ořechových krémů je naše srdcovka, ale snažíme se neustále zlepšovat v tom, co děláme, proto jsme se vrhli do dalších procesů. Začali jsme dražovat oříšky, preclíky a lyofilizované ovoce, vyrábíme proteinové tyčinky a přemýšlíme nad dalšími potravinami. Máš se na co těšit!

Vytvořeno09.06.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše