🚚 📦 Pojď s námi využít akce se Zásilkovnou a celý týden máš dopravu ZDARMA v rámci ČR! 🤩

Lahodné tyčinky nadupané ořechy a proteinem

Lahodné tyčinky nadupané ořechy a proteinem
Popis produktu

Proteinové tyčky BIG BOY tě zachrání, když potřebuješ zdravě zahnat hlad a rychle doplnit energii. Tahle plnohodnotná svačinka přijde vhod do kabelky i tašky na cvičení. Díky dokonale čistému složení a přidanému přírodnímu proteinu si ji můžeš dopřát kdykoli, dokonce i večer.

Nemáš během dne čas na jídlo? Nevadí, tyčinky BIG BOY tě díky vyváženému obsahu živin zasytí a dodají energii na dlouhou dobu. Nemusíš mít výčitky, i když sníš dvě nebo tři. Naopak! Oproti běžným tyčinkám i těm müsli, které jsou plné sacharidů a cukrů, mají proteinové tyčinky nízký glykemický index. To znamená, že se ti po jejich konzumaci nerozhodí krevní cukr, budeš se cítit dobře a zasytí tě na dlouhou dobu.

Odměň se bez výčitek a dopřej si BIG BOY proteinové tyčinky, když tě honí mlsná, nebo máš chuť zvedat činky.

Za čisté složení našich tyčinek dáme ruku do ohně. Obsahují pouze přírodní ingredience, které, jak je naším dobrým zvykem, zpracováváme s velkým respektem. Suroviny prochází výrobou do maximální teploty 35 °C, aby si zachovaly veškeré živiny. Pouze ořechy zahříváme v troubě na víc stupňů, abychom zvýraznili jejich přirozeně lahodnou chuť.

Naše tyčinky obsahují přidaný protein ve formě prášku. A ne ledajaký. Používáme pouze vysoce koncentrovaný mléčný protein, u kterého nám stačí použít malé množství. Zbylé ingredience tvoří ovoce a ořechy, proto BIG BOY tyčinky skvěle chutnají a mají příjemně pevnou a křupavou konzistenci.

Jak poznáš horší protein?

Méně kvalitní proteiny jsou v tyčinkách cítit. Jejich chuť zůstává na jazyku a tyčinky mají specifickou gumovou konzistenci. 

BIG BOY proteinové tyčinky v bodech:

  • Do našich tyčinek nepřidáváme cukr. Sladíme je co nejpřírodnějšími a nestravitelnějšími sladidly a vlákninou.
  • Vyrábíme je v ČR napůl strojově, napůl ručně a lze je s klidem doporučit v rámci zdravého životního stylu. NEpatří mezi průmyslově zpracované potraviny.
  • NEobsahují: nevhodné tuky, konzervanty, dochucovadla, barviva, ani přidané látky.

 

 

Vytvořeno04.01.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše