Milí zákaznící, děkujeme vám, že jste nás zavalili objednávkami a omlouváme se za možné prodlení v doručení vašich mlsných balíčků.  💜

Nová Vanila & Kokos z řady Tasty

Nová Vanila & Kokos z řady Tasty
Popis produktu

To bychom nebyli my, abychom nepotěšili tvůj mlsný jazýček nějakou novinkou. A tahle se nám opravdu povedla! Smíchali jsme prvotřídní kešu oříšky, jemný kokos a bio bílou čokoládu s kousky vanilky a velká vanilková láska je na světě!

Po Vanila & Kokos se budeš olizovat až za ušima

Novinka Vanila & Kokos tě dostane svou jedinečnou chutí, na které jsme se opravdu vyřádili. V jednoduchém složení je naše síla, a tak jsme spojili čtyři dokonalé ingredience a vytvořili krém, kterému věštíme velkou budoucnost!

Jedna láska, spousta možností…

Jedinečná Vanilka & Kokos se skvěle hodí do snídaňových kaší, jogurtů nebo palačinek. Díky své jemné a tekuté konzistenci vystřelí do nebes každou zmrzku nebo dezert. Úplně nejlepší je ale na lžičku rovnou do pusy.

Kvalita jako hlavní surovina

I my v Big Boyi máme filozofii, které se držíme zuby nehty. Chceme vyrábět luxusní produkty v prvotřídní kvalitě. Díky nejlepším surovinám, péči a vášni, které do našich krémů vkládáme, ti můžeme nabídnout jedinečně lahodný zážitek.

  • Nepoužíváme žádná zbytečná aditiva ani umělé přísady.
  • V našich krémech nikdy nenajdeš palmový tuk ani laciné náhražky.
  • Krémy vyrábíme pouze z čerstvých surovin, které se v našem skladu neohřejí déle než pár dní.
  • Všechny složky, které v naších krémech používáme, jsou pečlivě vybírány s různých koutů světa. Za jejich kvalitou si pevně stojíme, proto je téměř nikdy neměníme.

 

Vytvořeno28.07.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše