Překvap svou lásku na 1. máje!

Překvap svou lásku na 1. máje!
Popis produktu

Dárek, který vyrobíš z lásky, má oproti těm kupovaným přidanou hodnotu a jasné poselství. Když jím navíc vyvolené nebo vyvolenému osladíš život, odměna, kterou dostaneš nazpět, bude ještě sladší. S naší pomocí zvládneš vytvořit dokonalý oku lahodící důkaz lásky jménem mandlové kuličky.

Naše líbivé mandlové kuličky jsou rychlým zdrojem energie a zaujmou na první pohled. Abychom to udělali zábavné a zaláskované (ehm, protože 1. máj!), namixovali jsme nevinnou bílou s vášnivou červenou pro větší efekt. Dokonalé kombo bílé a červené barvy, která vznikla (světe, div se!) díky obalení v lyofilizovaných malinách, bude perfektním romantickým překvápkem pro tvou drahou polovičku. Co taky určitě oceníš, je fakt, že do receptu už není potřeba přidávat žádné sladidlo, protože je ořechové máslo Big Rafael samo o sobě parádně slaďoučké.

Jak na mandlové kuličky?

(15 kusů)

100 g mandlové mouky

50 g ořechového másla Big Rafael

25 g změklého másla

15 loupaných mandlí

mletý kokos/lyofilizované maliny

V misce smícháme mandlovou mouku a obě másla. Až získáme hmotu připomínající drobenku, která po zmáčknutí v ruce drží tvar, lžičkou si vždy odebereme kousek hmoty, zabalíme do něj mandli a rukama navlhčenýma vodou vytvarujeme kuličku. Tu nakonec obalíme v mletém kokosu nebo lyofilizovaných malinách. A je to!

Příprava kuliček je zábava. Buď je své lásce rovnou naservíruj, nebo je můžete vyrobit spolu. Takový společný prvomájový večer spojený s pečením zní jako celkem fajn příležitost na rande a vzájemná poznávačka, co říkáš? Pak si na výtvoru společně smlsnete!

Krásný lásky čas přeje BIG BOY.

Vytvořeno08.04.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše