První máj, laskomin čas!

První máj, laskomin čas!
Popis produktu

 

První máj, laskomin čas!

Tým Valentýn nebo tým První máj? Když přijde řeč na oslavu lásky, většinou v tom má každý hned jasno. Buď fandíš únorovému svátku zamilovaných, a nebo jsi zarytý fanoušek Prvního máje. Je vůbec něco mezi tím? A to my v BIG BOYovi třeba slavíme rádi oboje! Ať už to máš tak nebo tak, je jasné, že svou vyvolenou nebo svého vyvoleného bez pochyby potěšíš, když si na svátek vzpomeneš, a přichystáš alespoň malé láskyplné překvápko. Třeba v podobě nějaké krémové pochoutky.

My jsme se pěkně činili, abychom ti nabídli samé originální dobrůtky, kterými nepohrdne ani ten nejzarytější odpůrce všech svátků lásky. Rozumíme, v sortimentu máme tolik dobrot, že se z toho jednomu může zamotat hlava. Takže jestli si nevíš rady s tím, čím udělat radost svému protějšku, máme pro tebe pár tipů, které se zaručeně stanou prvomájovým trhákem!

To nejlepší zamilované combo!

BIG BOY® RASPBERRY PASSION 300G + BÍLÁ ČOKOLÁDA S MALINAMI A SPIRULINOU 90G

Lyofilizované ovoce v čokoládě je prostě bezkonkurenční sladká odměna pro milovníky zdravého a šťavnatého mlsání. Teď můžeš tuhle krabičku plnou chutného potěšení koupit spolu s naší horkou čokoládovou novinkou – bílou čokoškou s malinovým prachem a spirulínou. Originální božská chuť tě dostane stejně jako jedinečná textura – kousky se úplně samy rozplývají na jazyku.

Tajemné překvápko pro objevitele!

BIG BOY® MYSTERY BOX PRO ŽENY a BIG BOY® MYSTERY BOX PRO MUŽE

Nejdřív si musí svůj dárek vypáčit! Úžasná pozornost pro ty, kteří (se) rádi dobývají. Udělej své drahé polovičce radost formou BIG BOY mystery boxu a pozoruj, jak si s bednou plnou dobrot poradí. Můžeš i počítat, za jak dlouho pevnost dobyde. Čeká vás společně pořádná sranda, zakončená dlabáním těch nejlepších produktů z našeho sortimentu.

Ty moje zlato!

BIG BOY® ZLATONKA 220G + ZDARMA TYČINKA ZLATONKA 55G

Existuje snad lepší způsob, jak někomu sdělit, že je tvoje nejzlatější zlato, než naší skvělou lísko-oříškovou Zlatonkou? Tenhle krém je jeden z našich bestsellerů a není to náhodou. Je fakt libovej! Kousky křupavých oříšků smíchané s kakaem jsou prostě lahodná jistota. Pokud je obdarovaný navíc fanoušek Harryho Pottera, tak vyhráváš z fleku cenu partner roku!

Buď originální, bonbošku umí dávat každej!

BIG BOY® BIG RAFAEL - JEMNÝ MANDLOVO KOKOSOVÝ KRÉM 220G

Když se něco slaví, šáhneš obvykle bezhlavě po první bonboniéře, která ti v obchodě padne do oka? Máme pro tebe kreativnější nápad. Co takhle dát letos trochu jinou pochoutku, v podobě toho nejjemnějšího mandlovo-kokosového krému? Ideální mlsání pro dva na zamilovaný večer třeba u deskovky nebo domácího promítání nějaké romantiky.

Tak už víš, jak budeš slavit lásku? A nezapomeň, sebeláska se taky počítá.

Krásný První máj ti přeje

Tvůj BIG BOY

Vytvořeno28.04.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše