Milí zákaznící, děkujeme vám, že jste nás zavalili objednávkami a omlouváme se za možné prodlení v doručení vašich mlsných balíčků.  💜

Velikonoce podle BIG BOYe!

Velikonoce podle BIG BOYe!
Popis produktu

 

 

Velikonoce podle BIG BOYe!

Ať už o Velikonocích dodržuješ klasické české tradice s pomlázkou, nebo radši běháš na zahradě a po americku hledáš schované dobroty pod pařezem, mrkni, co jsme pro tebe pro tento speciální svátek zařadili do repertoáru!

BIG BOY® VESELÉ KŘUPÁNÍ - MIX PRECLÍKŮ, POPCORNU A OŘÍŠKŮ V ČOKOLÁDĚ 290G

 

 

Tak na tohle křupavé veledílo jsme skutečně pyšní! Ve sklenici nadupané barevnými chutěmi najdeš popcorn v bílé čokoládě obalený malinovým prachem, zelené preclíky v čokoládě se spirulínou a přihodili jsme tam taky pár vypráskaných lískáčů. To bude hodovačka! Jestli chceš letos něco extra, tak si pořiď tenhle dokonale vymalovanej mix!

BIG BOY® MRKVOVÝ ČI OŘÍŠKOVÝ POPCORN BOB A BOBEK 90G

Kdy jindy je lepší čas na dva roztomilé králíčky v klobouku, než na Velikonoce?! Už nějaký pátek u nás seženeš tuhle řádně vykřupanou novinku – popcorn s neobyčejnými příchutěmi. Vyzkoušej lískový ořech nebo mrkvičku, oba jsou zárukou spokojenosti! Pro každého, kdo ujíždí na popcornu, je naše nová Bob a Bobek edice absolutním gurmánským zážitkem.

BIG BOY® 2-PACK VELIKONOCE 350G

Co jsme vybrali do velikonočního 2-packu a proč? Vypráskanej lískáč asi nemusíme moc dlouho představovat, to je prostě velikonoční pecka už od minulého roku! Lísková jádra obalená v kvalitní bílé čokoládě s praskajícím cukrem udělají poprask, kam jen přijdeš. Tahle dobrota nesmí chybět při žádné velikonoční zábavě stejně jako krém Big Bueno, druhá mňamka v balíčku. Ideální kombo, které doslova zpráskáš na posezení.

BIG BOY® 2-PACK JARO 350 G

Pro milovníky mandliček máme něco podobného, jen v mandlovém kabátě. Naše Mandle ve slaném karamelu připomínají svým tvarem vajíčka, a tak se budou vyjímat na každém stole s dobrotami. To bude překvápko, až je někdo ochutná – hotový gurmánský zážitek! Duo jsme dále doplnili jedním z našich bestsellerů, Big Rafaelem, kokosovo-mandlovým krémem, který snad není třeba dlouze popisovat. Balíček snů!

BIG BOY® DEGUSTAČNÍ SET BIG KOLEDA 325G

No a protože víme, že to občas může být těžké, vybrat to pravé ořechové, samozřejmě máme řešení i pro ty extrémně nerozhodné a váhavé. Co takhle nejdřív vyzkoušet pomálu úplně všechno, a příště si objednat většího oblíbence? Tímto degustačním setem uděláš radost všem, ale největší sobě! Skvělý tip na originální koledu pro letošní Velikonoce. Mini Big Bueno, Mini Slaný karamel, Big Brownie, Mini Zlatonka, Mini Big Rafael a Vanilla-Kokos už na tebe čekají!

A víš, že když přijdou na velikonoční pondělí koledníci pozdě (po 12. hodině), můžou dostat pěkně studenou sprchu? Slýchá se několik příběhů o tom, jak dámy polily oknem lavorem plným vody hodující opozdilce! Takže pokud jdeš letos koledovat, vezmi si radši hodinky, ať to stihneš všechno obejít bez úhony.

Krásné Velikonoce přeje celý tým

BIG BOY

Vytvořeno14.03.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše