💜 Miluješ banánový chlebík? Tak to pro tebe máme skvělou zprávu! Naší novinku BIG Banana bread můžeš koupit ➡️tady⬅️  🤤

Wafle či lívance? Waflance!

Wafle či lívance? Waflance!
Popis produktu

S BIG BOYem máš ráno jasno. Snídaně je základ dne, a my to víme. S waflancemi nabere tvoje vstávání úplně jiný rozměr. Zvládneš si je navíc připravit za pár minut a díky vysokému obsahu bílkovin tě i parádně zasytí. BIG BOY waflance ti dají energii na celé dopoledne! 

Tak co si tedy dneska dáš, vafle nebo lívance? 

Až budeš mít jasno, zkus náš super jendoduchý postup přípravy pro obě varianty. 

Vafle: Na jednu porci (2 vafle) vysyp 50 g směsi do nádoby a zalij 100 ml až 150 ml pitné vody, nebo třeba mléka či jiné rostlinné náhrady mléka. Potom vše zamíchej a nalij do vaflovače. Smaž do zlatova.               

Lívance: Na jednu porci (2 lívance) vysypej 50 g směsi do nádoby a zalij 100 ml až 150 ml pitné vody, případně mléka. Zamíchej a vlijt na rozpálenou pánev. Smaž do zlatova. 

TIP: Doporučujeme hotové veledílo ozdobit některým z našich lahodných krémů - například Big Buenem, Big Rafaelem či Zlatonkou, oblíbeným lyo ovocem, jogurtem nebo javorovým sirupem, a budeš se olizovat až za ušima! 

                               

 

Vytvořeno17.05.2024
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše