Milí zákaznící, děkujeme vám, že jste nás zavalili objednávkami a omlouváme se za možné prodlení v doručení vašich mlsných balíčků.  💜

Zpátky do školy s BIG BOY dobrotami!

Zpátky do školy s BIG BOY dobrotami!
Popis produktu

Zpátky do školy s BIG BOY dobrotami!

Na dveře už klepe nový školní rok a spolu s ním přichází otázka: Co ke sváče, aby to zasytilo, uspokojilo mlsné jazýčky a taky trochu namotivovalo k hvězdným výkonům? Blýsknout se chce přece každý!

Ať už jsi dospělák, vysokoškolák, bez dětí nebo s dětmi, asi máš září tak nějak stále spojeno s návratem do lavic. Je to taková podzimní školní nostalgie, dny jsou kratší, vzdoušek studenější a čistší, už stačí jen vytáhnout z tašky tu správnou dobrotu! BIG BOY mňamky skvěle oživí každý lunch box malým i velkým strávníkům, a dodají jistě i pozornost a chuť k učení.

BIG BOY Tubičky pro všechny mlsné hubičky

Jestli můžeme doporučit opravdovou vychytávku na přestávku, pak je to právě naše tuba plná tvých nejoblíbenějších oříškových krémů. Nechceme tě nijak navádět (to bychom si nedovolili), ale tuhle svačinku propašuješ úplně všude, jak je bezva skladná a nenápadná. Psst! Má to jediný háček, budeš se muset naučit zavřít pomyslnou záklopku, protože jinak obsah této tuby zmizí rychleji než třída, která letí po zazvonění na oběd.

Instantní proteinová kaše v kelímku

Máš možnost si ohřát vodu a dopřát si jemnou rýžovou kaši s kvalitním syrovátkovým proteinem a kokosovým mlékem? Super! Tenhle náš povedenej kousek se ti bude skvěle hodit. Přibal si k němu ještě naši granolu, lyo ovoce a krém v tubě, a za pár minutek si nachystáš naprosto výtečnou dávku energie, kterou budeš přes den potřebovat jak sůl. PS: Máme i větší kaše na doma, které si můžeš nachystat už ráno, mrkni!

Energy tyčinky různých chutí

Žádné nudné energy tyčinky, ze kterých se ti protáčí panenky. Máme revoluční příchutě! U nás si vybereš. Slaný karamel, Big bueno, Zlatonka nebo třeba raw varianta Kešu s kokosem. Tak co to bude? Díky BIG BOY proteinové tyčince ti hodina uteče jak lousknutí prstu a na konci se budeš ještě dobrovolně hlásit, protože nastartuje všechny tvoje smysly!

Oříšky na zobání mezi hodinami

Super zdravá sváča, no ne? Naházej si do pytlíčku prvotřídně kvalitní, pečlivě a s láskou vybírané ořechy. Kešu, pistácie či mandle? A co tahle mix všeho zmíněného? Nejenže se jedná o extra zdravou křupavou pochutinu, která ti pomůže s přemyšlením, ale můžeš se o ni jednoduše podělit, když třeba potřebuješ pomoc od spolužáka s těžkým úkolem.

Stresciatella

A taky něco pro rodiče, které čeká psaní, čtení, počítání a úkoly s ratolestmi. Máme pro tebe motivační záležitost na dlouhé večery plné školních povinností. S lahodným krémem s křupavými kousky čokolády – rozuměj s naší vymazlenou Stresciatellou, se všechno zvládne levou zadní, no fakt! Jedna lžička pro tebe, jedna pro školáka. Za odměnu, samozřejmě!

A další a další dobroty jako Proteinové waflance či croissanty, šťavnaté a křupavé lyo ovocíčko, a obrovský výběr top krémů…

Je to asi tak snadný jako kolik je 1+1, ne?

Tak co si hodíš do batohu? A teď už mazej do školy… nebo do práce. Kamkoliv máš namířeno.

Hodně štěstí!

Tvůj BIG BOY

Vytvořeno05.09.2023
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše