Máme novou kavárnu - Caficko!

Máme novou kavárnu -  Caficko!
Popis produktu

Spojili jsme se s našimi kamarády z Caficka a vytvořili nový koncept BIG BOY powered by Caficko. V naší útulné kavárničce nedaleko smíchovské zastávky Anděl si dáš parádní kávičku, něco na zub a nakoupíš svoje oblíbené BIG BOYe.

V Caficku nabízíme jak sladké dezerty, tak zdravé chlebíčky ze 100% žitného chleba. My jsme si na nich během chvilky vypěstovali totální závislost. Mezi naše nejnejky patří s pestem a rajčátky, cizrznový, rybičkový a když se nikdo nedívá, tak se škvarkovou pomazánkou. 

Oslaď si den v Caficku!
Bez něčeho sladkého by to u nás samozřejmě nešlo. Proto jsme vymysleli spoustu božských dezertů, které nemají chybu  A pozor, některé jsou přímo z našich bigboyích dobrot. To musíš rozhodně vyzkoušet! Tak k jakému táboru se přidáš? Dortíček nebo chlebíček?

Kochání a shopping povoleno
No a až budeš mít plný bříško, můžeš si v Caficku okouknout a nakoupit všechny BIG BOY dobroty, které nabízíme na našem e-shopu.

Jsme tu pro tebe 5 dní v týdnu
Udělej si pauzičku a zastav se za námi v kterýkoli pracovní den od 7:30-18 h na stylovou kávičku, rychlý oběd nebo pokoupit pár BIG BOYů do zásoby.

To by byla škoda minout. Kde nás najdeš?
BIG BOY powered by Caficko: J. Plachty 1091/26, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Tak hurá do Caficka, třeba se tam potkáme!

Vytvořeno09.02.2022
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše