Milí zákaznící, děkujeme vám, že jste nás zavalili objednávkami a omlouváme se za možné prodlení v doručení vašich mlsných balíčků.  💜

Podzimní BIG BOY novinky

Podzimní BIG BOY novinky
Popis produktu

Podzimní vítr k nám zavál spoustu novinek k nakousnutí. Jsou plné barev a chutí a jako vždy vyrobené z těch nejlepších surovin.

ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Adventní kalendáře plný nejoblíbenějších BIG BOY sladkostí a k tomu řada novinek, co svět ještě neviděl.

Výherní adventní kalendář BIG BOY je nacpaný k prasknutí (342 g bez obalu) oříšky a mrazem sušeným ovocem, které jsme obalili v prvotřídní čokoládě. Navíc obsahuje kouzelné hvězdičky, se kterými můžeš vyhrát VIP prohlídku naší továrny na oříšková másla a navíc bohatou vánoční nadílku.

 

PISTÁCIOVÝ BÍLÝ S ČOKOLÁDOU

V řadě Tasty se objevil nový luxusní krasavec. Je vyrobený z delikátních pistácií, zjemněný pravou bílou belgickou čokoládou a do maximální chuti vyleděný špetkou citronového aroma. Tohle extravýživné pistáciové máslo fantasticky chutná. My si ho s oblibou přidáváme do snídaňové granoly, ovesných kaší, nebo ho používáme při pečení dezertů. Pistáciový krém s bílou čokoládou se bude skvěle také jako krém či poleva na vánočního cukroví. Je to náš favorit!

GRAND ZERO PRECLÍKY V ČOKOLÁDĚ BEZ CUKRU

Je jen otázkou času, než tyhle křupavé preclíčky obalené v belgické čokoládě bez cukru ovládnou tvoje chuťové pohárky. Jemně slaná chuť v kombinaci s mléčnou nebo bílou čokoládou toffee. Neodolatelné mlsání bez kompromisu a výčitek! Nejobtížnější je zkrotit pokušení a nesníst je všechny najednou.

LUXUSNÍ ZOBÁNÍ SWEET & SALTY

Zakousni se do lískových ořechů v mléčné čokoládě, karamelového popcornu a pěkně vypečených preclíků. Tahle souhra sladké a slané chuti tě dostane. To je taaaak dobrý! 

DÁRKOVÉ KRABICE

Ta nejlepší ořechová másla jsme zabalili do krásných dárkových krabiček. Můžeš si vybrat obsah krabiček a barevnou variantu víček a seskládat si ideální dárek pro muže i ženy.

 

Vytvořeno05.11.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše