💜 Miluješ banánový chlebík? Tak to pro tebe máme skvělou zprávu! Naší novinku BIG Banana bread můžeš koupit ➡️tady⬅️  🤤

Rozhovor: Tomáš Bureš

Rozhovor: Tomáš Bureš
Popis produktu

Tomáš Bureš - pro nás nejen ikona české kulturistiky, profesionální závodník, státní trenér a výživový poradce, ale také spolumajitel BIG BOYe. Ptali jsme se jaká je jeho vize, čemu se teď věnuje, ale hlavně, jak to vlastně s ořechovými másly má on sám. 

Tome, nejdůležitější otázka, jaké je tvoje nejoblíbenější máslo?

Já mám nejraději naše lískové ořechy, to je fakt bomba, takže i máslo mám nejradši z lískových ořechů s mléčnou čokoládou a proteinem. A pak samozřejmě Slaný karamel, tomu se nedá odolat. 

Jaká je tvoje průměrná spotřeba másla?

Ono se to tak různě pohybuje (směje se). Ale teď bych řekl, že mám tak tři ty sklenice (250g) na týden. Ale dokážu taky bez problémů sníst i jedno denně. 

S čím si máslo dáváš nejraději?

Já ho nejraději jím úplně samotný. Ráno si dělám rýžovou kaši s proteinem, takže tam si ho přidávám, ono to tu kaši zjemní a ochutí. Nebo si tam dávám naše ořechy.

Jsou pro tebe ořechová másla součástí jídelníčku v dietě nebo si je necháváš jako pamlsek na volné dny?

Každej den mám buď ořechový máslo nebo ořechy. I když jsem byl v dietě, tak jsem ho tam vždycky měl, protože ještě vlastně předtím, než se v ČR stal ten boom s máslama, tady v ČR vůbec nebyly, tak já jsem si je objednával ze zahraničí. Hnusný másla ve velkým kýblu, když to srovnám teď s tím, co máme my. Ale používal jsem je i předtím, a i v dietě, ten tuk je potřeba, takže jsem to využíval.

Kdy je nejlepší doba na ořechové máslo?

Já si je dávám podle potřeby, když vím, že potřebuju trošku zpomalit trávení i během dne a že se nedostanu k jídlu, tak si ho dám i v průběhu dne. Ale jinak nejvíc ráno a pak večer.  Ani na večer to není problém, když se to udělá v rozumný míře, doplní se tuky. Problémem se to stává ve chvíli, když v noci koukám na zápasy a sežeru u toho dvě másla. To je pak trošku problém no. 

Co tě na BIG BOY BUTTER tak zaujalo, že ses rozhodl je zařadit do nabídky a potom se stát spolumajitelem firmy?

Mně se hrozně líbilo už do začátku, že se to dělá poctivě, z kvalitních ořechů pražených na sucho, že se do másel nic nepřidává, že se to dělá tak, jak má. Navíc ořechy jsou součástí zdravé výživy, takže to bylo takový automatický. 

Čemu se teď věnuješ? 

Teď si užívám toho že nezávodim a sportuju si jen tak pro sebe, dělám různý sporty jako box, fotbal, chtěl bych se zase vrátit ke golfu, nejsem zaměřenej tak jednostranně na tu kulturistiku jako dřív. 

A jaké jsou tvoje plány s BIG BOYem?

Jdeme strašně nahoru, rosteme, takže chceme zvětšovat prostory, zefektivňovat výrobu a vymejšlíme pořád nějaký nový věci, produkty. Já bych hrozně chtěl udělat třeba nějaký máslo s kofeinem, aby dobře chutnalo a nastartovalo to člověka po ránu. A potom zase naopak jedno obohacený o uklidňující látky, dáš si dvě-tři lžičky másla a spíš krásně celou noc.

Vytvořeno06.10.2020
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše