Valentýnská krabička BIG BOY s červenou mašlí

Valentýnská krabička BIG BOY s červenou mašlí
Popis produktu

Máte už nějakou drobnost pro svoji polovičku? Svátek zamilovaných se kvapem blíží, proto jsme pro vás připravili limitovanou valentýnskou edici, kterou si zamilujete vy i váš partner. Zabodujte se srdíčkovou krabičkou BIG BOY s červenou mašlí. Obsahuje 2 lahodné krémy: Sakura (1x 250 g) a Malinový cheesecake (1x 250 g) a 2 ručně vyráběné čokolády (2x 50 g). Můžete si vybrat variantu Bílá čokoláda s malinami (1x 50 g) a Hořká s pistáciemi (1x 50 g), nebo Mléčná s lískovými ořechy (1x 50 g) a Čokoláda slaný karamel (1x 50 g).

BIG BOY Sakura 250 g

Tento klenot u nás běžně nenajdete. Zařadili jsme ho speciálně na Valentýna, tek neváhejte, když máte jedinečnou příležitost… Sakura je symbolem štěstí, krásy a lásky. Upozorňuje na pomíjivost života a důležitosti přítomného okamžiku. Krém obsahuje 70 % nasucho pražených kešu ořechů a 30 % luxusní rabínově zbarvené čokolády Ruby. Díky unikátní technologii zpracování má sakura dokonale hladkou konzistenci, která nechá vyniknout smyslné chuti čokolády.

BIG BOY Malinový cheesecake 250 g

Sladké maliny k svátku lásky rozhodně patří. Právě ty v kombinaci s nasucho praženými arašídy, kešu ořechy a bílou čokoládou najdete v oblíbeném krému Malinový cheesecake. Společně tvoří lahodnou chuť, do které se zamilujete už po první lžičce. Stačí otevřít víčko a nezaměnitelná vůně vás přenese do letních dnů.

BIG BOY Bílá čokoláda s malinami 50 g 

Luxusní bílá čokoláda s jemnou smetanovou chutí je posypaná lyofilizovanými malinami a kalifornskými mandlemi. Dokonalé spojení těchto 3 ingrediencí vás potěší nejen na jazyku ale i na duši, protože neobsahuje žádný přidaný cukr.

BIG BOY Hořká čokoláda s pistáciemi 50 g 

Jemná belgická čokoláda bez přidaného cukru v kombinaci s pistácii tvoří dokonale vyváženou dvojici. Ochutnejte a ucítíte sami dokonalé spojení chutí.

BIG BOY Mléčná čokoláda s lískovými ořechy 50 g 

Jemná belgická čokoláda bez přidaného cukru je posypaná výběrovými loupanými lískovými ořechy. Uspokojí chutě i těch nejnáročnějších gurmánů.

BIG BOY Čokoláda Slaný karamel 50 g

Dokonalé jemná čokoláda obsahuje karamel, kousky arašídů a špetku růžové himalájské soli. Až tuto čokoládu ochutnáte, už nebudete moct přestat. 

Vytvořeno03.02.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše